Październik 2019

 

Śledzimy wydarzenia związane z designem, dlatego nie mogło nas zabraknąć na Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2019.

Na stoisku FERRO pokazaliśmy nowości, a wśród nich eleganckie baterie Adore w designerskiej wersji białej i czarnej oraz prawdziwy hit sezonu – funkcjonalne baterie zlewozmywakowe z linii Zumba z elastycznymi wylewkami w aż 8 atrakcyjnych kolorach! Dużym zainteresowaniem cieszyły się modele z innowacyjnymi rozwiązaniami, ekologiczne, podtynkowe, do nowoczesnych, modnie urządzonych  wnętrz. Rozmowy o designie przy wybornej kawie z redaktorami znakomitych magazynów, takich jak M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze, Weranda, Elle Decoration na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE FUNKCJA I FORMA

DESIGNERSKA ARMATURA MARKI FERRO

5.06.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE FUNKCJA I FORMA

DESIGNERSKA ARMATURA MARKI FERRO

5.06.2019

S POTKANIE FUNKCJA I FORMA

DESIGNERSKA ARMATURA MARKI FERRO

5.06.2019

 

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE FUNKCJA I FORMA

DESIGNERSKA ARMATURA MARKI

FERRO 5.06.2019   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPOTKANIE FUNKCJA I FORMA

DESIGNERSKA ARMATURA MARKI FERRO

5.06.2019 

Czerwiec 2019 

 

Funkcja i forma – designerska armatura marki FERRO – pod takim hasłem zorganizowaliśmy  lunch prasowy dla dziennikarzy renomowanych wydawnictw branżowych, wnętrzarskich i lifestylowych z przedstawicielami klienta. W unikatowej przestrzeni event’owej Piękno, w samym centrum Warszawy mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze produktów marki FERRO. Licznie przybyli goście z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji, obejrzeli wystawę i wzięli udział w dyskusji z ekspertami firmy. Formuła Piękna  ujawniła jeszcze jeden jego aspekt – piękno relacji, które łączą nas od wielu lat. Obiecujemy, że będziemy pielęgnować je jak najstaranniej.

 

 

Grudzień 2018

 

Wspomnienia, wspomnienia ….

Lidia Jazgar z zespołem Galicja zaśpiewała dla naszych gości ze świata medióww klimatycznych wnętrzach Boathouse Restaurant w Warszawie. 

 

 

Listopad 2019

 

W Widziszewie pod Poznaniem zwiedzaliśmy najnowocześniejszą fabrykę dachówek ceramicznych

w Europie. Wyjazd studyjny zorganizowany wspólnie z firmą  CREATON Polska na długo pozostanie w pamięci naszych gości – dziennikarzy mediów branżowych, takich jak Nasz Dekarz, Dachy, Murator, Budujemy Dom czy Ładny Dom. Podróż pełną wrażeń zakończyliśmy lotami w tunelu aerodynamicznym FreeFlyCenter

w Lesznie. Było odlotowo!

Czerwiec 2019 

 

Funkcja i forma – designerska armatura marki FERRO – pod takim hasłem zorganizowaliśmy  lunch prasowy dla dziennikarzy renomowanych wydawnictw branżowych, wnętrzarskich

i lifestylowych 

z przedstawicielami klienta. W unikatowej przestrzeni event’owej Piękno, w samym centrum Warszawy mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze produktów marki FERRO. Licznie przybyli goście  zainteresowaniem wysłuchali prelekcji, obejrzeli wystawę i wzięli udział w dyskusji z ekspertami firmy. Formuła Piękna  ujawniła jeszcze jeden jego aspekt – piękno relacji, które łączą nas od wielu lat. Obiecujemy, że będziemy pielęgnować je jak najstaranniej.

 

 

Październik 2019

 

Śledzimy wydarzenia związane

z designem, dlatego nie mogło nas zabraknąć na Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2019.

Na stoisku FERRO pokazaliśmy nowości, a wśród nich eleganckie baterie Adore w designerskiej wersji białej i czarnej oraz prawdziwy hit sezonu funkcjonalne baterie zlewozmywakowe z linii Zumba, 

z elastycznymi wylewkami w aż 8 atrakcyjnych kolorach! Dużym zainteresowaniem cieszyły się modele z innowacyjnymi rozwiązaniami, ekologiczne, podtynkowe, do nowoczesnych, modnie urządzonych  wnętrz. Rozmowy o designie przy wybornej kawie z redaktorami znakomitych magazynów, takich jak M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze, Weranda, Elle Decoration na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Czerwiec 2021

 

Nareszcie! Po długich miesiącach uciążliwego dla nas wszystkich lockdownu mogliśmy się spotkać i w sposób bezpośredni wymienić doświadczenia,

a także po prostu porozmawiać 

w miłej, relaksującej atmosferze. Letnie spotkanie z firmą FERRO na Bulwarach Wiślanych w Warszawie upłynęło pod hasłem „Bądź eko”. Zaproszeni goście – dziennikarze, z którymi współpracujemy

na co dzień – przeżyli niezapomniane chwile

w czasie wyjątkowego live-cooking

z Katarzyną Gubałą – redaktorką naczelną luksusowego magazynu „Ekostyle”, pasjonatką i propagatorką kuchni wegańskiej, autorką wielu publikacji poświęconych zdrowemu stylowi życia. Było zdrowo, smacznie i kolorowo. Zobaczcie sami. 

 

Grudzień 2018

 

Wspomnienia, wspomnienia... Lidia Jazgar z zespołem Galicja zaśpiewała dla naszych gości ze świata mediów

w klimatycznych wnętrzach Boathouse Restaurant w Warszawie. 

 

 

Listopad 2019

 

W Widziszewie pod Poznaniem zwiedzaliśmy najnowocześniejszą fabrykę dachówek ceramicznych

w Europie. Wyjazd studyjny zorganizowany wspólnie z firmą  CREATON Polska na długo pozostanie w pamięci naszych gości – dziennikarzy mediów branżowych, takich jak Nasz Dekarz, Dachy, Murator, Budujemy Dom czy Ładny Dom. Podróż pełną wrażeń zakończyliśmy lotami w tunelu aerodynamicznym FreeFlyCenter

w Lesznie. Było odlotowo!

PR z ludzką twarzą

PR z ludzką twarzą

Z ENERGIĄ I PASJĄ STAWIAMY I REALIZUJEMY CELE

 

NIE PRZYWIĄZUJEMY SIĘ DO SCHEMATÓW

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

KREUJEMY PRZESTRZEŃ WIELU MOŻLIWOŚCI

 

 

 

Listopad 2022 

 

Mikołajki, święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to najlepsze okazje do składania sobie życzeń podczas nieformalnych imprez w gronie przyjaciół i znajomych. Tym razem  spotkaniu firmy CREATON Polska z dziennikarzami czołowych mediów branżowych w Forcie Mokotów w Warszawie towarzyszyły warsztaty ceramiczne. Uczestnicy mogli oddać się pasji twórczej i ulepić naczynia lub ozdoby świąteczne według własnego projektu. Połączenie radosnej zabawy i miłej atmosfery to  wspaniały zastrzyk energii tak potrzebnej nam wszystkim w dzisiejszych czasach! 

 

Czerwiec 2019 

 

Funkcja i forma – designerska armatura marki FERRO – pod takim hasłem zorganizowaliśmy  lunch prasowy dla dziennikarzy renomowanych wydawnictw branżowych, wnętrzarskich i lifestylowych z przedstawicielami klienta. W unikatowej przestrzeni event’owej Piękno, w samym centrum Warszawy mieliśmy okazję zaprezentować najnowsze rozwiązania technologiczne i wzornicze produktów marki FERRO. Licznie przybyli goście z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji, obejrzeli wystawę i wzięli udział w dyskusji z ekspertami firmy. Formuła Piękna  ujawniła jeszcze jeden jego aspekt – piękno relacji, które łączą nas od wielu lat. Obiecujemy, że będziemy pielęgnować je jak najstaranniej.

 

 

 

Lipiec 2020 

 

Wspieramy inicjatywy edukacyjne. Z radością informujemy, że od lipca mamy przyjemność współpracować z Centrum Kreowania Przyszłości – nowatorską formułą edukacyjną skierowaną do maturzystów. „To nie jest szkoła, to nie są korepetycje, to inny wymiar nauki” – w ten sposób określają swoją rolę pasjonaci nauczania. Nauczania w duchu poszanowania indywidualności drugiego człowieka, otwarcia i dialogu, wspierania i inspirowania. Życzymy powodzenia autorom tego fascynującego projektu!

AGATA KOBLAŃSKA

+48 502 333 032

biuro@afir.pl  

a.koblanska@afir.pl  

Beneficjent Subwencji Finansowej

uzyskanej od Polskiego Funduszu Rozwoju

Beneficjent Subwencji Finansowej

uzyskanej od Polskiego Funduszu Rozwoju

AGATA KOBLAŃSKA

 

Październik 2019

 

Śledzimy wydarzenia związane

z designem, dlatego nie mogło nas zabraknąć na Targach Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2019.

Na stoisku FERRO pokazaliśmy nowości, a wśród nich eleganckie baterie Adore w designerskiej wersji białej i czarnej oraz prawdziwy hit sezonu – funkcjonalne baterie zlewozmywakowe z linii Zumba 

z elastycznymi wylewkami aż w 8 atrakcyjnych kolorach! Dużym zainteresowaniem cieszyły się modele 

z innowacyjnymi rozwiązaniami, ekologiczne, podtynkowe,

do nowoczesnych, modnie urządzonych  wnętrz. Rozmowy

o designie przy wybornej kawie

z redaktorami znakomitych magazynów, takich jak M jak Mieszkanie, Dobre Wnętrze, Weranda, Elle Decoration

na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Czerwiec 2021

 

Nareszcie! Po długich miesiącach uciążliwego dla nas wszystkich lockdownu mogliśmy się spotkać i w sposób bezpośredni wymienić doświadczenia, a także po prostu porozmawiać 

w miłej, relaksującej atmosferze. Letnie spotkanie z firmą FERRO na Bulwarach Wiślanych

w Warszawie upłynęło pod hasłem „Bądź eko”. Zaproszeni goście – dziennikarze, z którymi współpracujemy na co dzień – przeżyli niezapomniane chwile w czasie wyjątkowego live-cooking z Katarzyną Gubałą – redaktorką naczelną luksusowego magazynu „Ekostyle”, pasjonatką

i propagatorką kuchni wegańskiej, autorką wielu publikacji poświęconych zdrowemu stylowi życia. Było zdrowo, smacznie i kolorowo. Zobaczcie sami. 

 

Grudzień 2018

 

Wspomnienia, wspomnienia …. Lidia Jazgar z zespołem Galicja zaśpiewała dla naszych gości ze świata mediów w klimatycznych wnętrzach Boathouse Restaurant w Warszawie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grudzień 2018

 

Wspomnienia, wspomnienia... Lidia Jazgar z zespołem Galicja zaśpiewała dla naszych gości ze świata mediów w klimatycznych wnętrzach Boathouse Restaurant w Warszawie. 

 

 

Grudzień 2021

 

Celebrujemy ważne wydarzenia i zwykłe chwile, zwłaszcza gdy nadchodzi świąteczny bożonarodzeniowy czas... Spotkanie Mikołajkowe z firmą FERRO i dziennikarzami mediów budowlano-instalacyjnych w InFormal Kitchen w Warszawie było wspaniałą okazją do rozmów i wzajemnych życzeń.

 

Grudzień 2021

 

Celebrujemy ważne wydarzenia

i zwykłe chwile, zwłaszcza gdy nadchodzi świąteczny bożonarodzeniowy czas... 

Spotkanie Mikołajkowe z firmą FERRO i dziennikarzami mediów budowlano-instalacyjnych 

w InFormal Kitchen w Warszawie było wspaniałą okazją do rozmów

i wzajemnych życzeń.